Pronext, a.s.

J. A. Bati 5263, 76001 Zlín, CZ

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Prezentace firmy OMS

logoOMSImpianti OMS Spa Verano Brianza je evropským výrobcem směšovacích strojů a výrobních linek na zpracování polyuretanových pěn pro různé aplikace.

Tato firma byla založena v roce 1969 během expanze průmyslu na zpracování PUR matriálů. Firemní prostory zabírají 11 000 m2 a má v současné době 120 zaměstnanců, kteří se podílejí svou prací na 80% exportu produkce firmy.

Celý článek...

Technická podpora a servis

Zajišťujeme technickou podporu a servis strojů OMS Group v České republice a na Slovensku včetně repasí a oprav této techniky a periferních zařízení (nosiče forem a formy).

PRONEXT, a.s. Zlín dodává směšovací stroje OMS Group včetně nosičů forem a forem jako dodávku kompletní výrobní linky na klíč.

Vše je prováděno ve spolupráci s dodavateli PUR komponent včetně instalace, zprovoznění a předání do výroby. Samozřejmostí je zaučení obsluhy včetně dodání kompletní provozní dokumentace v českém jazyce.

Celý článek...

Vysokotlaké směšovací stroje

EcoPlusVysokotlaké směšovací stroje firmy Impianti OMS Spa nabízí využití aktuálních dávkovacích a směšovacích technologií za konkurenceschopné ceny. Tyto stroje jsou vhodné na řadu aplikací včetně diskontinuálních a kontinuálních linek na výrobu sendvičových panelů, skříní a dveří chladniček, ohřívačů vody a interiérových autodílů.

Celý článek...

Vysokotlaké směšovací hlavy

Head Y2KOMS L-typ a lineární vysokotlaké směšovací hlavy jsou konstruovány tak, aby umožnily kvalitní zamíchání PUR komponent včetně přídavných surovin a jejich aplikaci do otevřených i uzavřených forem.

Celý článek...

Speciální jednoúčelové stroje a zařízení

Plně integrované systémy pro existující a nové linky na zpracování PUR pěny

Firma OMS Group vyvíjí, vyrábí a dodává propracované systémy pro výrobu termoizolačních panelů, stavebních prvků, domácích a průmyslových chladniček, dílů pro osobní a nákladní automobily, sportovní potřeby, PUR bloky a mnoho dalších využití PUR pěny.

Celý článek...

Nízkotlaké směšovací stroje

ImpactNízkotlaké směšovací stroje OMS nabízí nejnovější technologie v oblasti dávkování a směšování vícekomponentních materiálů za konkurenční cenu. Tyto stroje jsou vhodné pro

řadu aplikací včetně výroby maloobjemových dílů, elastomerů, mikrodávkování, diskontinuálních bloků a litého PUR těsnění i využití u vzduchových filtrů.

Celý článek...

Pronext, a.s. -  J. A. Bati 5263 (Areál Svit - budova 33), Zlín 760 01, Czech Republic  -  Telefon: 577 523 581


Prohlášení o ochraně osobních údajů

 

Copyright ©2014